DeutschNederlandsEnglish
Home
sqlab-grip-711.jpg

Onze producten zijn verkrijgbaar in de fietsvakhandel. De meeste winkels hebben een training van ons gehad en weten niet alleen heel veel over ergonomie, maar hebben er ook al veel ervaring mee. Zij kunnen uw zitbotjes en grijpwijdte meten en uw voettype bepalen. Alleen zo vindt u namelijk het juiste zadel, de juiste handvatten en de juiste inlegzooltjes.

sqlab-ergonomicnews5.jpg

 
Opnieuw SQlab als testwinnaar

aktivradfahren.jpg610 active wint de grote

zadeltest van aktivRadfahren!

Als enige zadel kreeg de 610-active de beoordeling"voortreffelijk"!

De vering van zadels is tot nu toe niet al teveel in tests geintegreerd. Vroeger werd comfort onder de hardleren zadels bereikt door bijzondere staalconstructies. Intussen is deze oplossing vervangen door meestal functieloze gummi-knoppen. Dat bewijst deze grote aktivRadfahren zadeltest. Door middel van een videoanalyse die tijdens een fietstocht wordt gemaakt, wordt de verende werking van het zadel opgenomen en de effectieve veerweg gemeten.

Het "active" concept van SQlab wint deze vergelijking met andere zadels met enorme voorsprong. De goed doordachte constructie is grotendeels verantwoordelijk voor een hoog niveau aan comfort van alle "active" modellen.

De test wordt aangevuld met drukmetingen die door een electronisch drukmeetsysteem en een uitgebreide praktijktest gedaan wordt.

Omdat SQLab een specialist is op gebied van drukverdeling op zadels en we ook sinds 10 jaar onze zadels ontwikkelen aan de hand van drukmetingen, is het duidelijk dat we deze beoordeling voor de 610 active ontvangen.

Alleen de praktijktest wint niet de 610-active maar de SQlab 602-active! Helaas konden we ten tijden van de test een alleen een "voor-serie model" aanleveren, die nog niet helemaal aan onze eisen voldeed. Voor de start van de productie wordt het zadel dus nóg beter gemaakt. De introductie van 602-active is daardoor iets vertraagd tot begin september.

 pdf Aktiv Radfahren 06.2011 Ergonomie deel 1

pdf Aktiv Radfahren 06.2011 zadel testbrief